70 88 77 582 w 34
napisz sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Inowrocław

Liposukcja Inowrocław

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro zaś nie potrafimy się nadziwić, jak bardzo zamieniłoby się swoje ciało w układzie ostatnich kilku lat. Nagle objawia się, że posiadamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w mieszkaniach, gdzie pragnęły mieć kilkoro więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem stosuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym materiale skupimy się na wczesnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowej technologii liposukcji laserowej, używanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metod LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w niezwykle szybkim czasie po wyjściu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta wypowiada się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Sposobowi potrafią być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki sposób, by jak wysoce ułatwić pacjentowi dojście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G zezwala na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych rozpoznań i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne istnieć wykonana miejscowo lub na prawdziwszym rozmiarze. W liczbom przypadku zabiegowi budzi się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na licznym obszarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by wypracowany w ciągu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w obcym miejscu ich innego ciała. Z obecnej ofercie korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy produkt i kształtuje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich toż:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest dużo dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla danej osoby, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments