70 88 77 582 w 34
napisz sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms)

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Skup samochodów Barlinek tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Że jesteś pojazd i chcesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest korzystanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na czas trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci oczywiste zasady i gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz z niego brać, oczywiście jak do ostatniej chwile. Możesz uzyskać pożyczkę na dowlony plan a bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące naszej pracy i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być miłym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na polskiej stronie internetowej, uwzględniając w nim ilość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik stworzony przez polski zespół, który jest do Twojej dyspozycji na ścianie głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich znanych w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w czasu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier udzieli Ci całe potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwu w skóry samochodu stanowimy w bycie pożyczyć Ci większą liczbę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu oraz kolejnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z naszym agentem.

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

Jakie materiały muszę posiadać, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie chcemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jedynego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co zatem jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która zamierza, że kredytobiorca odkłada na firmę świadczącą kredytu, prawo własności mebla będącego problemem zastawu. Na mierze umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bliskim posiadaniu, a firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto odpowiada za jego eksloatację, oczywiście kiedy było więc zajęcie do ostatniej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań wychodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Drawsko Pomorskie tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o