70 88 77 582 w 34
napisz sms o treści WNIOSEK na nr 7393 (3.69 zł za sms)

Vivus logowanie

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Vivus logowanie

Serwis pożyczkowy Vivus.pl udzielający pożyczek online. Opisuje jak przebiega rejestracja w tym serwisie i jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać pożyczkę. Artykuł przedstawia serwis Vivus.pl który udziela pożyczek online. Przedstawia jakie wymogi trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę i jakie kroki trzeba wypełnić aby prawidłowo przejść weryfikację i zarejestrować się jako klient serwisu.

Vivus.pl to serwis udzielający pożyczek online i przez telefon. Serwis należy do 4finance Group. Firma udziela pożyczek osobom od 19 do 78 roku życia. Aby otrzymać pożyczkę od vivus.pl należy spełnić kilka warunków : należy być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i zamieszkiwać na jej terenie, posługiwać się ważnym dokumentem potwierdzającym tożsamość, w chwili kiedy ubiegamy się o pożyczkę w tej firmie nie możemy mieć żadnych zobowiązań wobec niej.

Do złożenie wniosku nie potrzebujemy zaświadczeń od pracodawcy, wystarczy nam dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy oraz polski rachunek bankowy, którego posiadaczami jesteśmy. Wniosek możemy złożyć online. Jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka w tym serwisie należy się zarejestrować i wprowadzić swoje dane. Pierwszą pożyczkę na vivus.pl możemy otrzymać w kwocie do trzech tysięcy złotych na trzydzieści jeden dni całkowicie za darmo, czyli bez żadnych odsetek czy też innych opłat. Jeśli po upływie czasu nie będziemy posiadać wystarczającej kwoty aby spłacić całą zaciągniętą pożyczkę możemy zapłacić odsetki i wydłużyć czas na spłatę nawet o kolejny miesiąc. Wypełniamy wniosek i otrzymujemy potwierdzenie rejestracji smsem następnie musimy podać numer naszego rachunku bankowego i przelać opłatę rejestracyjną, która wynosi jeden grosz opłata ta zostanie zwrócona na nasze konto zaraz po jej zaksięgowaniu. Vivus.pl poddaje ocenie naszą zdolność kredytową oraz czy będziemy w stanie spłacić kwotę zaciąganej pożyczki.

Decyzje o rozpatrzeniu naszego wniosku otrzymamy na podany w nim adres e-mail jak również na naszym profilu klienta w serwisie vivus.pl. Jeśli korzystamy z usług serwisu drugi lub kolejny raz możemy starać się o większą kwotę pożyczki jednak przedłużenie czasu spłaty możemy zrobić tylko jednokrotnie, nie tak jak nowi klienci, którzy mogą przesuwać spłatę pożyczki dwukrotnie. Vivus.pl jest firma pracującą : od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8:00 – 20:00. W razie jakichkolwiek problemów możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod numerem telefonu , bądź też poprzez e-mail. Możemy również na stronie vivus.pl rozpocząć czat z ich konsultantem i rozwiać nasze wszelkie wątpliwości. Mam nadzieję, że artykuł w jakimś stopniu pomoże państwu z wnioskiem na Vivus.pl.

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] Artykuł powstał dzięki portalowi vivus logowanie […]